آراد برندینگ
خانه / دستگاه پرکن مایعات / خرید دستگاه پرکن مایعات ارزان / تولیدکنندگان انواع مختلف آن در ایران

خرید دستگاه پرکن مایعات ارزان / تولیدکنندگان انواع مختلف آن در ایران

در صنعت بسیاری از مواد صنعتی, شوینده و یا حتی غذایی نیاز دارند تا در بسته بندی های مختلف به صورت تمیز, استاندارد و با یک قالب بندی مشخص در کارگاه های تولیدی طبقه بندی شده و به دست مشتریان برسند.

دستگاه های پر کننده انواع مایعات در سایزها و انواع مختلفی در بازار موجود هستند و متقاضیان این دستگاه ها بر اساس نوع نیاز خود و حجم مورد استفاده مایعات اقدام به خرید هر یک از این دستگاه ها می کنند.

این دستگاه یکی از دستگاه های مورد نیاز خط تولید است لذا قیمت پرداختی برای هر یک از مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است. لذا خرید دستگاه پرکن مایعات ارزان یکی از نیاز های اصلی متقاضیان آن به شمار می رود.

خرید دستگاه پرکن مایعات ارزان / تولیدکنندگان انواع مختلف آن در ایران

خط تولید انواع دستگاه پرکن مایعات

خط تولید انواع دستگاه پرکن مایعاتدستگاه های پر کننده مایعات از سرعت, دقت و مکانیزم استانداری برای پر کردن مایعات در ظروف مختلف برخوردار هستند و بر اساس گرانروی متفاوت مایعات به انواع مختلفی تقسیم می شوند.

گرانروی که میزان غلظت مایعات را مشخص می کند فاکتور مهمی در سرعت و عملکرد دستگاه ها دارد زیرا سرعت پر کردن مایعی مثل آب با سرعت پر کردن عسل قطعا تفاوت دارد.

دستگاه پرکن مایعات غلیظ, دستگاه پرکن مایعات رقیق, دستگاه پرکن نیمه اتوماتیک مایعات, دستگاه اتوماتیک پر کن مایعات, دستگاه پرکن عسل, دستگاه پرکن گریس, دستگاه پرکن گالن, دستگاه پرکن مایعات اسیدی, دستگاه پرکن مایعات دو نازله, دستگاه پر کن بشکه و …. از انواع مختلف دستگاه های پرکن مایعات هستند که در بازار تولید و توزیع می شوند.

فروش دستگاه های دربندی و پرکن اتوماتیک

فروش دستگاه های دربندی و پرکن اتوماتیکدستگاه های پرکن مایعات به طور کلی سه روش برای مکانیزم عملکرد دارند:

پرکن ثقلی, پرکن پمپی و پرکن سیلندر پیستونی. برای انواع مختلف مایعات و میزان حجم کار هر یک از این سه روش برای دستگاه پر کن مورد استفاده قرار می گیرد.

دستگاه پرکن اتوماتیک انواع مایعات از جمله دستگاه های مناسب برای تولید و بسته بندی انبوه مایعات است که در آن فرایند پر کردن و بسته بندی محصولات به صورت کاملا اتوماتیک قرار می گیرد. این دستگاه قادر است در هر ساعت به طور متوسط 2000 بطری یک لیتری را با در صد خطای بسیار ناچیز( کمتر از 0.1 در صد) پر کند.

خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دوم

خرید دستگاه پرکن مایعات غلیظ دست دومدستگاه پرکن مایعات غلیط( مانند عسل) همانطور که از نامش مشخص است مناسب کار با مایعاتی است که ویسکوزیته یا گرانروی بالا دارند.

روش کارکرد این دستگاه ها معمولا سیلندر پیستونی است که تعداد سیلندر ها و نوع مخزن با توجه به حجم کار قابل افزایش است. معمولا برای بالا رفتن سرعت پر کردن این مواد با گرانروی بالا آن ها را قبل از ریختن گرم می کنند.

به منظور پایین آوردن قیمت دستگاه پرکن مایعات غلیظ می توان آن ها را به صورت دست دوم از کارخانه ها یا مصرف کنندگان قبلی تهیه کرد.

لیست قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک خانگی

لیست قیمت دستگاه پرکن مایعات کوچک خانگییکی از انواع دستگاه های پرکن مایعات, دستگاه پرکن مایعات کوچک است. این نوع از دستگاه ها که جزو دستگاه های رومیزی هستند فرایند پر کردن مایعات را با حجم کم انجام می دهند. نداشتن شاسی, مخزن کوچک و البته قیمت پایین تر نسبت به سایر دستگاه ها از مشخصات دستگاه پر کن مایعات کوچک است.

این دستگاه ها که معمولا برای مصارف خانگی به کار می روند برای راه اندازی یک کسب و کار کوچک در منزل بسیار مناسب است و میتوان از آن ها برای پر کردن مایع دستشویی, مایع ظرفشویی, انواع عرقیات, سرکه و آبلیمو, عسل, ماست, انواع روغن, انواع مربا, انواع شیره و انواع لبنیات استفاده کرد. همچنین این دستگاه ها امکان پرکردن مواد غیر مایع مثل ادویه جات و حبوبات را نیز دارا هستند.

قیمت دستگاه های پرکن کوچک با توجه به سرعت و ظرفیت مخزن آن ها متفاوت هستند و امکان تغییرات جزئی در عملکرد دستگاه را به هنگام سفارش تولید آن خواهید داشت. برای اطلاع قیمت از انواع دستگاه های پرکن مایعات کوچک می توانید به راحتی و تنها با یک تلفن با کارشناسان پشتیبانی شرکت های تولید کننده انواع این دستگاه ها, از مشخصات و قیمت انواع آن ها اطلاع پیدا کنید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
گروه صنعتی رادان ماشین
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120550895 09101049199
شماره تلفن : 02146801060
پست الکترونیکی: RadanMachine@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ

فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ نیمه اتومات

فروش دستگاه پرکن مایعات غلیظ نیمه اتومات برای پر کردن و بسته بندی محصولات مختلف …

پاسخی بگذارید

رادان ماشین